Úvod | TISK

Tisk diplomových prací

Diplomová práceNež zadáte data k tisku, přečtěte si prosím následující informace. Může Vám to ušetřit čas i peníze. 

Abychom Vám ušetřili starosti, náklady a čas, připravili jsme pro Vás výhodnou nabídku tisku.

TISKNEME na profesionálních digitálních strojích KONICA MINOLTA. Pro tisk používáme papír nejvyšší kvality LOGIC 500, 80g/m2, který splňuje normu nejvyšší kvality ISO 9706. Papír je ze Švédska a jeho výrobce garantuje trvanlivost tisku / více informací na www.logic-papers.com /. Výsledkem je vysoce profesionální vzhled Vaší práce.

  • Černobílou stránku A4 Vám nabízíme za cenu 1,- Kč
  • a barevně u nás vytisknete stránku A4 za 7,- Kč.

Tiskárna sama rozliší černobílé a barevné stránky. Pro Vás to znamená, že nemáte starosti navíc. Nemusíte zvlášť ukládat černobílé a barevné stránky anebo je vypisovat. Svoji práci zkrátka jen uložíte do jednoho souboru, aniž byste rozlišovali černobílé a barevné stránky a tiskárna KONICA MINOLTA Vám práci vytiskne vcelku a na počítadlech zobrazí, kolik stránek Vaší práce bylo barevných a kolik černobílých. Nemůže se tedy stát, že by byl některý list nesprávně otočený, v nesprávném pořadí, popřípadě se nevytiskl . To vše pohlídají naše tiskárny a navíc platíte jen za to, co se skutečně vytiskne.

Příklad: Vaše práce obsahuje např.: 100 stránek černobílého textu včetně několika tabulek a obrázků v odstínech šedi a 5 stránek barevných obrázků a grafů. Celkem tedy 105 stránek. Kolik skutečně zaplatíte?

Vaše práce je uložena v jednom souboru. Odešleme data do tiskárny a po vytištění se na počítadlech zobrazí následující údaje: černobílých stránek 100ks, barevných 5 ks, celkem vytištěno 105 ks. Zaplatíte tedy 100 x 1,- Kč  = 100,- Kč za černobílé stránky   +  5 x 7,- Kč = 35,- Kč za barevné. Celkem tedy za vytištění své práce zaplatíte 135,- Kč.

Neúčtujeme žádné skryté poplatky ani za načtení média

Naše stroje umí  černobíle a barevně kopírovat za stejné ceny, jako při tisku. Potřebujete například okopírovat zadání Vaší práce? Není problém rádi Vám i v tomto pomůžeme.

TISKNEME formáty A5, A4, A3, jednostranně, oboustranně, jak chcete, standardně na papír 80g/m2 LOGIC 500.

Pokud by jste chtěli práci vytisknout na tvrdší papír, např. 90 g/m2 a více, rádi Vám práci vytiskneme i na vyšší gramáže. V tomto případě tiskneme na kvalitní papíry COPY COLOR. Pro podrobnější informace navštivte sekci CENÍK nebo nás kontaktujte.

TISKNEME například i autoreferáty, théze ve formátu A5, včetně vazby. Data stačí zadat ve formátu A4. Převedeme je do požadovaného formátu, vytiskneme a vyvážeme. Další informace v sekci CENÍK nebo nás prosím kontaktujte telefonem.

Jak zadat tisk a připravit data k tisku?

Uložte Vaši práci, pokud to lze, do jednoho souboru a označte ho Vaším jménem. Pro tisk je nejvhodnější formát PDF nebo docx. Starší formáty Wordu například doc., nejsou vhodné pro tisk. Sice Vám je vytiskneme, ale bez záruky / může dojít k rozformátování / a proto je raději převeďte do PDF.

Práci nám můžete přinést na CD, flešce ,zaslat emailem nebo využít našeho formuláře pro tisk.

Chcete maximálně ušetřit Váš čas, v klidu si dopsat práci, nečekat ve frontách a pouze si hotovou, vytištěnou práci vyzvednout a rovnou ji odnést do školy? Máme pro Vás řešení.

Zadejte si u nás desky minimálně 2 dny dopředu / informace v sekci VAZBY DIPLOMOVÝCH PRACÍ /. Vezměte si sebou zadání Vaší práce / pokud ho daná škola vyžaduje /- ušetříte si jednu cestu k nám. Dopište si v klidu práci. Po jejím dopsání odešlete svoje data,  pomocí našeho formuláře k tisku. Do poznámky uveďte : vložit zadání např.: jako druhý list. Po vytištění  vložíme do Vaší práce zadání, které jste nám přinesli, při zadání desek. Za 24 hodin nebo rychleji / více v sekci VAZBA DIPLOMOVÝCH PRACÍ nebo CENÍK / si práci vyzvednete. Můžete jít dopředu, máte přednost, nečekáte. Doplatíte pouze tisk a hurá s prací do školy a pak…to už necháme na Vás.

NÁŠ TIP JAK UŠETŘIT

Máte ve své práci modré internetové odkazy např. v seznamu literatury nebo pod čarou? Pokud je nepotřebujete tisknout barevně, převeďte je na černobílé a nebudete muset platit barevnou stránku. Věnujte prosím pozornost při vkládání černobílých obrázků, vzorců apod., které jsou vloženy z jiných programů nebo stažené z internetu. Tyto obrázky jsou často uloženy jako barevný obrázek. Tiskárna by je v tomto případě započítala za barvu. Proto je při vložení převeďte na černobílý obrázek a ušetříte.

FORMULÁŘ pro zaslání tisku

Všechny práce tiskneme v pořadí, v jakém nám byly zaslány nebo doručeny. Pokud požadujete RYCHLEJŠÍ TISK a VAZBU můžete využít naši službu EXPRESNÍ VAZBA / informace v sekci CENÍK /. Pokud nebyl z Vaší strany požadavek na tisk na vyšší gramáž, tiskneme automaticky na LOGIC 500, 80g/m2.

Pokud potřebujete ještě více informací, kontaktujte nás prosím telefonem, rádi Vás uslyšíme.

Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, můžete nám data k tisku přinést na CD nebo flešce. Nezapomeňte sebou vzít i originální zadání, pokud to Vaše škola vyžaduje.

Pokud nechcete použít formulář k tisku a ani nás osobně navštívit, můžete svoji práci zaslat klasicky na náš email : tiskdiplomek@seznam.cz. Napište nám kolikrát chcete práci vytisknout, jestli máme tisknout jednostranně a nebo oboustranně, zda některý z výtisků bude v kroužkové vazbě, jméno a pro jistotu i Váš telefon. Po odeslání emailu nás prosím v pracovní době kontaktujte na telefonu 541 592 455, upřesníme další podrobnosti např. rychlejší tisk apod. a potvrdíme Vám, že Vaše data přišla v pořádku.

Krásný den Vám přeje KNIHAŘSTVÍ TOUŽÍNOVI.