Úvod | TISK

Tisk diplomových prací

Diplomová práceNež zadáte data k tisku, přečtěte si prosím následující informace. Může Vám to ušetřit čas i peníze. 

TISKNEME na profesionálních digitálních strojích KONICA MINOLTA. Pro tisk používáme papír nejvyšší kvality NAVIGATOR, 80g/m2, který splňuje normu nejvyšší kvality ISO 9706. Výsledkem je vysoce profesionální vzhled Vaší práce.

Tiskárna sama rozliší černobílé a barevné stránky. Pro Vás to znamená, že nemáte starosti navíc. Nemusíte zvlášť ukládat černobílé a barevné stránky anebo je vypisovat. Svoji práci zkrátka jen uložíte do jednoho souboru, aniž byste rozlišovali černobílé a barevné stránky a tiskárna KONICA MINOLTA Vám práci vytiskne vcelku a na počítadlech zobrazí, kolik stránek Vaší práce bylo barevných a kolik černobílých. Nemůže se tedy stát, že by byl některý list nesprávně otočený, v nesprávném pořadí, popřípadě se nevytiskl . To vše pohlídají naše tiskárny a navíc platíte jen za to, co se skutečně vytiskne.

Příklad: Vaše práce obsahuje např.: 100 stránek černobílého textu včetně několika tabulek a obrázků v odstínech šedi a 5 stránek barevných obrázků a grafů. Celkem tedy 105 stránek. Kolik skutečně zaplatíte?

Vaše práce je uložena v jednom souboru. Odešleme data do tiskárny a po vytištění se na počítadlech zobrazí následující údaje: černobílých stránek 100ks, barevných 5 ks, celkem vytištěno 105 ks. Zaplatíte tedy 100 x 1,- Kč  = 100,- Kč za černobílé stránky   +  5 x 7,- Kč = 35,- Kč za barevné. Celkem tedy za vytištění své práce zaplatíte 135,- Kč.

Neúčtujeme žádné skryté poplatky ani za načtení média

TISKNEME formáty A5, A4, A3, jednostranně, oboustranně, jak chcete, standardně na papír 80g/m2 NAVIGATOR.

Pokud by jste chtěli práci vytisknout na tvrdší papír, např. 90 g/m2 a více, rádi Vám práci vytiskneme i na vyšší gramáže. V tomto případě tiskneme na kvalitní papíry COPY COLOR. Pro podrobnější informace navštivte sekci CENÍK nebo nás kontaktujte.

TISKNEME například i autoreferáty, théze ve formátu A5, včetně vazby. Data stačí zadat ve formátu A4. Převedeme je do požadovaného formátu, vytiskneme a vyvážeme. Další informace v sekci CENÍK nebo nás prosím kontaktujte telefonem.

Jak zadat tisk a připravit data k tisku?

Uložte Vaši práci, pokud to lze, do jednoho souboru a označte ho Vaším jménem. Pro tisk je nejvhodnější formát do PDF.

Práci nám můžete přinést na CD, flešce ,zaslat emailem nebo využít našeho formuláře pro tisk.

Chcete maximálně ušetřit Váš čas, v klidu si dopsat práci, nečekat ve frontách a pouze si hotovou, vytištěnou práci vyzvednout a rovnou ji odnést do školy? Máme pro Vás řešení.

Zadejte si u nás desky minimálně 2 dny dopředu / informace v sekci VAZBY DIPLOMOVÝCH PRACÍ /. Vezměte si sebou zadání Vaší práce / pokud ho daná škola vyžaduje /- ušetříte si jednu cestu k nám. Dopište si v klidu práci. Po jejím dopsání odešlete svoje data,  pomocí našeho formuláře k tisku. Do poznámky uveďte : vložit zadání např.: jako druhý list. Po vytištění  vložíme do Vaší práce zadání, které jste nám přinesli, při zadání desek. Za 24 hodin nebo rychleji / více v sekci VAZBA DIPLOMOVÝCH PRACÍ nebo CENÍK / si práci vyzvednete. Můžete jít dopředu, máte přednost, nečekáte. Doplatíte pouze tisk a hurá s prací do školy a pak…to už necháme na Vás.

NÁŠ TIP JAK UŠETŘIT

Máte ve své práci modré internetové odkazy např. v seznamu literatury nebo pod čarou? Pokud je nepotřebujete tisknout barevně, převeďte je na černobílé a nebudete muset platit barevnou stránku. Věnujte prosím pozornost při vkládání černobílých obrázků, vzorců apod., které jsou vloženy z jiných programů nebo stažené z internetu. Tyto obrázky jsou často uloženy jako barevný obrázek. Tiskárna by je v tomto případě započítala za barvu. Proto je při vložení převeďte na černobílý obrázek a ušetříte.

FORMULÁŘ pro zaslání tisku

Všechny práce tiskneme v pořadí, v jakém nám byly zaslány nebo doručeny. Pokud požadujete RYCHLEJŠÍ TISK a VAZBU můžete využít naši službu EXPRESNÍ VAZBA / informace v sekci CENÍK /. Pokud nebyl z Vaší strany požadavek na tisk na vyšší gramáž, tiskneme automaticky na NAVIGATOR, 80g/m2.

Pokud potřebujete ještě více informací, kontaktujte nás prosím telefonem, rádi Vás uslyšíme.

Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, můžete nám data k tisku přinést na CD nebo flešce. Nezapomeňte sebou vzít i originální zadání, pokud to Vaše škola vyžaduje.

Pokud nechcete použít formulář k tisku a ani nás osobně navštívit, můžete svoji práci zaslat klasicky na náš email : tiskdiplomek@seznam.cz. Napište nám kolikrát chcete práci vytisknout, jestli máme tisknout jednostranně a nebo oboustranně, zda některý z výtisků bude v kroužkové vazbě, jméno a pro jistotu i Váš telefon. Po odeslání emailu nás prosím v pracovní době kontaktujte na telefonu 541 592 455, upřesníme další podrobnosti např. rychlejší tisk apod. a potvrdíme Vám, že Vaše data přišla v pořádku.

Krásný den Vám přeje KNIHAŘSTVÍ TOUŽÍNOVI.