Úvod | Vazby sbírek zákonů

Sbírky zákonů

Dovolte, abychom Vám nabídli naši patnáctiletou zkušenost s vazbou sbírek zákonů, mezinárodních smluv, věstníků a dalších dokumentů a přispěli tak touto službou k Vaší spokojenosti. Sbírky k vyvázání odvezeme a zase dovezeme zdarma až do Vaší kanceláře. Chybějící částky v případě zájmu doplníme za stejné ceny jako v tiskárně. Vazbu knih provedeme dle Vašich požadavků, popř. přizpůsobíme dle předešlých ročníků, které již máte vyvázané. Ušetříte maximálně Váš drahocenný čas. Nemusíte nikam chodit, my po telefonické domluvě přijedeme za Vámi, odvezeme daný materiál k vazbě a opět Vám jej zdarma přivezeme
Již 15 let vážeme pro státní instituce, soudy a soukromé advokátní kanceláře.

Ročník sbírek zákonů 2012, vážeme do 5 knih a sbírku mezinárodních smluv 2012 do 2 knih. Na požádání je možno i jinak. V ceně služby je vazba, ražba zlatým nebo stříbrným písmem a vámi zvolený potahový materiál / např. černé plátno, imitace kůže…/ a doprava zdarma.
Cena za 1 ks knihy se pohybuje od 250 – 400,- Kč, v závislosti na použitém potahovém materiálu desek, počtu ražených údajů a počtu knih. Vazba do pravé kůže od 750 – 900,- Kč / jednu knihu, dle typu kůže a zdobení. Našim stálým zákazníkům poskytujeme cenové zvýhodnění.

Přesnou cenovou nabídku Vám na požádání rádi zašleme obratem. Pro podrobnější informace nebo objednání nás prosím KONTAKTUJTE.